Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego przypominamy że:
– należy bezwzględnie przestrzegać zasad higieny osobistej, w tym prawidłowego i częstego mycia rąk (instrukcja poniżej),

– pozostać w domu w trakcie choroby (głównie, gdy jej objawy wskazują na przeziębienie i grypę) – dotyczy to uczniów i pracowników szkoły,
– nie ma powodów do obaw jeżeli nie miało się kontaktu z osobą chorą lub nie podróżowało się do rejonów objętych zwiększoną zachorowalnością na korona – wirus.
W przeciwnym wypadku, gdy występują u Ciebie objawy chorobowe tj. gorączka, kaszel, duszności – skontaktuj się z najbliższą Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną – CAŁODOBOWA INFOLINIA WSSE W KATOWICACH DOTYCZĄCA KORONAWORUSA tel: 539-963-856, 606-326-142, 606-488-680, telefon alarmowy: 660-686-917.

Akcja informacyjno-edukacyjna ph. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”