Międzyświetlicowy konkurs literacko – plastyczny „Magiczne wiersze” to konkurs, w którym dwuosobowa drużyna z klasy 3b zdobyła III miejsce. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 58. Zadanie konkursowe polegało na zapoznaniu się z wybranymi przez organizatora wierszami o tematyce świątecznej, a następnie napisanie pracy w formie opowiadania, zawierające minimum 200 słów oraz stworzenie pracy plastycznej. Za pracę plastyczną odpowiadała Zuzanna Horzenko, zaś opowiadanie napisał Paweł Stuła. GRATULACJE!

Międzyświetlicowy konkurs „Zasmakuj w czytaniu” – I miejsce zdobył Kuba Banasiewicz z kl. 3b. Organizator: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 31 im. Henryka Sienkiewicza w Katowicach). Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu potrawy lub napoju zainspirowanego ulubioną książką (nie kucharską). Kuba wykazał się dużą wyobraźnią i kunsztem kulinarnym. GRATULACJE!

btr