Każdego roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Tego dnia szczególnie wszyscy powinniśmy pomyśleć o tym, jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę. 
W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie klas 4-8 zaprezentowali modowe propozycje na sezon wiosna/lato 2024. Każda kreacja, stworzona przez młodych projektantów, wyróżniała się unikalnością i oryginalnością. Co więcej, wszystkie ubrania zostały wykonane z surowców wtórnych, co podkreślało ich ekologiczny charakter. Uczestnicy konkursu szkolnego nie tylko zwrócili uwagę na modę, ale także promowali ważne wartości ekologiczne, takie jak recykling i ochrona środowiska. 
Ich zaangażowanie było także wyrazem troski o jakość powietrza w naszym otoczeniu. Życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów na rzecz ekologii.