Witamy w naszej szkole!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana III Sobieskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 5 w Katowicach

Nasza szkoła jest funkcjonalna i dostosowana do potrzeb uczniów. W szkole mamy salę komputerową, salę zabaw, salę gimnastyczną i basen, stołówkę, w której można zjeść smaczny obiad, plac zabaw, boiska, bibliotekę, świetlicę szkolną i piękne kolorowe sale lekcyjne wyposażone w tablice i monitory interaktywne.

Certyfikaty

Nasza placówka oferuje bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do uczniów. Szkoła należy do Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, zdobyła Krajowy  Certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie, certyfikat Szkoły z klasą, innowacyjnej szkoły oraz szkoły bez przemocy. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby dzieci rozwijały swoje umiejętności i zdolności oraz wzrastały w poszanowaniu dla wartości ogólnoludzkich.