25 czerwca 2021 zakończył się rok szkolny 2020/2021. Był to rok tak bardzo odmienny od wcześniejszych. Wszyscy borykaliśmy się z pandemią koronawirusa i pracowaliśmy zdalnie. To trudne warunki do nauki, tym bardziej dla uczniów klas ósmych. Wymagały ogromnej samodyscypliny, systematyczności i poczucia obowiązku. W ostatnim dniu roku szkolnego odbyły się uroczyste pożegnania klas ósmych. Każda klasa osobno, o wyznaczonej godzinie spotkała się z Panią dyrektor i wychowawcą na sali gimnastycznej. W podniosłych nastrojach, po odśpiewaniu hymnu, Pani dyrektor Barbara Buk wręczyła uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Były także wyróżnienia i gratulacje dla najzdolniejszych. Rodzice, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły, otrzymali podziękowania za zaangażowanie i pomoc. Naszym absolwentom życzymy powodzenia w dalszej nauce, wytrwałości i wiary we własne siły.