Spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

12 maja 2022 r. w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyło się spotkanie Śląskiej Kurator Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Spotkanie otworzyła Śląska Kurator Oświaty, która pogratulowała wszystkim zaproszonym młodym gościom, podkreślając jednocześnie ich pracowitość i upór w dążeniu do celu. Laureaci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w wojewódzkich konkursach przedmiotowych zostali uhonorowani przez Śląską Kurator Oświaty listami gratulacyjnymi oraz nagrodami.

Wśród uhonorowanych był nasz uczeń – Jan Micyk – osiągnął tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki oraz Fizyki w roku szkolnym 2021/2022.

Na zakończenie, specjalnie dla zaproszonych gości z krótkim programem muzycznym wystąpił kwartet saksofonowy z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Katowicach.