W piątek 08.07.2022 r w doskonałych humorach zakończyliśmy drugi turnus półkolonii organizowanych przez naszą szkołę. Pierwszy turnus półkolonii w Szkole Podstawowej nr 2 rozpoczął się 27.06.2022 r wycieczką do Chorzowskiego ZOO, gdzie na szlaku oprowadzał nas przewodnik, opowiadając nam o podopiecznych.🐒🐢🐊🐫🐘🦒🦙🦧🦢🦩. Szaleliśmy w sali zabaw „Nibylandia”. 👫🤸🏻‍♀️ Odbyliśmy bardzo interesujące warsztaty edukacyjne w Nadleśnictwie w Katowicach. 🪵🌱🌿 Na zajęciach dowiedzieliśmy się między innymi o pracowitości pszczół 🐝zwyczajów zwierząt w lesie 🦨🐇🦔🐿🦉oraz pracy leśników. 👲🏽 Na koniec czekało na nas ognisko z pieczonymi kiełbaskami.😋🔥🫘🥖 Kolejne dni upłynęły nam pod znakiem warsztatów w kinie „Kosmos”, warsztaty poprzedzone były bardzo ciekawymi projekcjami filmowymi.🎬🎭🎟🎤📽🎞 W Muzeum Śląskim zwiedzaliśmy cudowną wystawę pt. ”Głusza” , odbyliśmy podróż „Szlakiem Tomka Szklarskiego„ oraz odkrywaliśmy historię Katowic grając w grę terenową.🖼📨🗝📙📝🗺 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z półkolonii 🤗