ANIOŁKI CORDIS JUŻ W SWOIM DOMU…

W ostatnie dni listopada, na rondo na I piętrze w naszej szkole pojawiła się świąteczna choinka. Mógł ktoś zapytać… Nie za wcześnie? Otóż nie… Na choinkę posiadały aniołki CORDIS. Na każdym aniołku CORDIS była wypisana konkretna prośba, czyli, co aniołek CORDIS potrzebował.
A potrzeby były różne: jedne anioły potrzebowały soków owocowych i konserw, drugie anioły potrzebowały: mąki, cukru, worków na śmieci, a jeszcze kolejne środków chemicznych do mycia i artykułów medycznych. No i co? Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły, a nawet rodzice naszych uczniów spisali się iście anielsko… Urządzili „łapankę aniołków”. Przygotowali paczki świąteczne według prośby zapisanej na aniołku. Dary (a było ich naprawdę dużo…) trafiły najpierw pod świąteczną choinkę, a następnie do podopiecznych Hospicjum CORDIS w Katowicach, czyli trafiły do swojego domu…

Aniołki CORDIS dziękują wszystkim, za Wasze wielkie serce otwarte na drugiego człowieka.  Aniołki obiecały, że pojawią się znowu w naszej szkole za rok…