I Koncert Kolęd obył się 22 grudnia 2020 i był przeprowadzony online podczas pandemii koronawirusa, kiedy to wszyscy nauczyciele i uczniowie byli w domu i nie mieli możliwości przedstawienia jasełek w szkole. Pani Dyrektor Barbara Buk otworzyła uroczystość przemówieniem, a wspaniali, chętni śpiewacy wystąpili przed kamerami swoich komputerów. Wyśpiewali swoje piękne kolędy w łączności ze społecznością szkolną. 

2 lutego 2023 roku w naszej szkole odbył się II Koncert Kolęd. Koncert rozpoczęły dzieci z przedszkola, świetnie przygotowane przez panią H. Synowiec, która dyrygowała ich śpiewem. Następnie uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich … prezentowali się wspaniale i wesoło popłynęły słowa kantyczek.
Klasy siódme i ósme zaprezentowały swoje kolędy w języku angielskim. Całość prowadził pan Marcin Szymik.

II  Koncert  Kolęd wypadł wspaniale i mamy nadzieję, że stanie się on tradycją naszego zespołu, zarówno szkoły, jak i przedszkola.