IDEA:

Radio Katowice tej wiosny chce promować zdrowe nawyki żywieniowe wśród dzieci i aktywność fizyczną. Pomaga w tym radiowy pingwin – Ligo. Zimą jeździł na nartach i łyżwach, a teraz z najmłodszymi mieszkańcami regionu chce biegać, zdrowo się odżywiać i aktywnie spędzać czas.

Spotykamy się, żeby razem ćwiczyć, uczyć się na temat zdrowej postawy, jeść zdrowe przekąski, pić wodę i dobrze się bawić. W miasteczku radiowym dzieci razem z Ligo biorą udział w sportowej rozgrzewce prowadzonej przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, potem wszyscy stajemy na starcie
i biegamy. Wygrywa każdy – nie mierzymy czasu, chcemy nauczyć dzieci,
ze każdy kro uprawia sport już zwycięża.

Akcja „Trenuj z Ligo” odbędzie się 27 maja!!! o 10.00 w Parku Zadole
w Katowicach (Plac za Amfiteatrem)

PROGRAM
– link 1

– link 2