23 czerwca 2023 roku w murach naszej szkoły rozbrzmiał sygnał ostatniego dzwonka, kończącego obecny rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego było podzielone na dwie grupy wiekowe: klasy I – III oraz IV – VIII. Dzień wcześniej klasy VIII świętowały ukończenie szkoły podstawowej. Zostali pożegnali przez klasę VII, uroczyście został przekazany sztandar szkoły oraz uczniowie zatańczyli Poloneza. Następnie odbył się komers, na którym wszyscy świetnie się bawili. W czasie akademii kończącej rok szkolny Pani Dyrektor mgr Barbara Buk wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla najlepszych uczniów – Prymusów. Po całej uroczystości uczniowie udali się do domu, tym samym rozpoczynając wakacje.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji, a naszym absolwentom samych sukcesów w dalszej drodze edukacyjnej.

Klasy I – III

Klasy VI – VIII

Pożegnanie klas ósmych