Czas wakacji szybko minął, a pierwszy dzień rozpoczęcia szkoły powitał nas piękną, słoneczną pogodą.

       4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2023/24. Szczególnie ciepło witaliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas pierwszych, dla których był to pierwszy dzień w nowym miejscu. Podczas uroczystości Pani Dyrektor powitała uczniów życząc mnóstwa sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Potem uczniowie spotykali się ze swoimi wychowawcami w klasach.

      W tym dniu także poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z Panią Wicedyrektor uczestniczył w uroczystości upamiętnienia 84 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i 104 – lecie wybuchu I Powstania Śląskiego na Placu Wajdy w Katowicach.

      Życzymy wszystkim wiele radości ze zdobywania wiedzy oraz poznawania świata w nadchodzącym roku szkolnym.