26 października 2023 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Był to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu bowiem dzieci zostały pełnoprawnymi uczniami szkoły.

Uczniowie klasy Ia i Ib przedstawiły ciekawy program artystyczny. Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed sztandarem szkoły złożyli ślubowanie. Obiecali być dobrymi uczniami, godnie reprezentować szkołę, swoim zachowaniem sprawić radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani dyrektor wielkim ołówkiem pasowała   najmłodszych uczniów na pierwszoklasistów. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz upominków od Samorządu Szkolnego.
Życzymy pierwszoklasistom, by nauka w naszej szkole była wspaniałą przygodą, pozwalającą poznawać świat i odkrywać jego uroki.
Samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.