Dnia 7 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy.
Uczniowie w trakcie wycieczki zobaczyli Zamek Królewski, Stare Miasto, Pałac Prezydencki oraz Grób Nieznanego żołnierza. Głównym punktem programu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, w którym w ciekawy sposób uczniowie zajmowali się fizyką.
Pomimo powrotu o późnej porze, nasi uczniowie wrócili do domów zadowoleni, w rozśpiewanych nastrojach.