Pamiętacie naszą akcję zbiórki kawy i herbaty dla potrzebujących?
Wykazaliście się ogromnym sercem. Bardzo dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji. Zebraliśmy bardzo dużą ilość.
A oto podziękowanie za Waszą hojność.





