2 maja 2026 na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Kępnie, Filip i Mira zajęli 1 miejsce i wywalczyli złoto zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i standardowych.
W sobotę 9 maja na Otwartych Mistrzostwach Okręgu Śląskiego ponownie stanęli na najwyższym podium i zdobyli złoto w obu stylach.