Po raz kolejny Kuba sięgnął po najwyższe trofeum podczas rozegranych 16 maja w Warnie w Bułgarii 39 Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin.
Miesiące przygotowań, długie godziny treningów i owocnych startów w międzynarodowych zawodach przyniosły kolejny – najważniejszy sukces – tytuł Mistrza Europy.
Niebawem kolejne wyzwania.
Gratulujemy!



