Nie zatrzymujemy się! Działamy dalej!
Akcja Majowo-Ciasteczkowo to kolejny dowód życzliwości naszych uczniów i rodziców.
Jak zawsze można na Was liczyć!
Zebraliśmy bardzo dużą ilość słodkości, za które już otrzymaliśmy podziękowania od obdarowanych.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że świat staje się choć trochę lepszy.
I działamy dalej!