W maju w murach naszej szkoły zabrzmiały dźwięki piosenek. Wysłuchaliśmy utworów w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, ukraińskim i rosyjskim.
To się nazywa mnogość języków europejskich!
Ogromne brawa należą się wszystkim występującym, którzy – oprócz nauki tekstu – musieli pokonać tremę i wystąpić przed szeroką publicznością.
Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale po długich obradach ostatecznie wytypowało zwycięzców.
Są to
Klasy I-III
1. Karolina Kotias i Karolina Potiuk z 2a
2. Zosia Miśta z 3b
3. Emilka Borys 3a
Klasy IV-VIII
1. Natalia Babuchowska z 5a
2. Weronika Turek z 8b
3. Hania Kloś z 5a