W maju w murach naszej szkoły zabrzmiały dźwięki piosenek. Wysłuchaliśmy utworów w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, ukraińskim i rosyjskim. To się nazywa mnogość języków europejskich! Ogromne brawa należą się wszystkim występującym, którzy – oprócz nauki tekstu – musieli pokonać tremę i wystąpić przed szeroką publicznością. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale po długich obradach ostatecznie wytypowało zwycięzców. Są to Klasy I-III 1. Karolina Kotias i Karolina Potiuk z 2a 2. Zosia Miśta z 3b 3. Emilka Borys 3a Klasy IV-VIII 1. Natalia Babuchowska z 5a 2. Weronika Turek z 8b 3. Hania Kloś z 5a