Podczas wczorajszego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Wieliczce, Filip i Mira osiągnęli swój cel!
Zbyli I miejsce i złoty medal – wytańczyli tym samym awans do wyższej klasy tanecznej C zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich.
Od października 2025 do maja 2026 otrzymali 17 złotych medali stając na najwyższych podiach w całej Polsce.