Tegoroczny Dzień Sportu Szkolnego, mimo niesprzyjającej pogody, odbył się w radosnej atmosferze na terenie szkoły. Zamiast na boisku uczniowie rywalizowali na sali gimnastycznej, co nie przeszkodziło w świetnej zabawie i sportowych emocjach.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje sprawnościowe oraz emocjonujące przeciąganie liny, które dostarczyło wielu wrażeń zarówno uczestnikom, jak i kibicom. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, energią i sportowym duchem.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział, uśmiech i wspaniałą postawę fair play. Podziękowania kierujemy również do nauczycieli i organizatorów za przygotowanie wydarzenia oraz stworzenie przyjaznej i pełnej pozytywnych emocji atmosfery.
To był dzień pełen ruchu, radości i wspólnej zabawy!