Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane przez uczniów pod opieką nauczycieli. W tym roku zobaczyliśmy oryginalne przedstawienie pokazujące scenki z życia Dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów, a wszystko przeplatane było kolędami oraz wesołymi i bardziej sentymentalnymi układami choreograficznymi w wykonaniu uczniów klas piątych i szóstych oraz trzecich.
Po występie Pani Dyrektor pogratulowała młodym aktorom udanego występu, podziękowała nauczycielom przygotowującym, złożyła życzenia świąteczno-noworoczne i trakcyjnie, jak co roku, przekazała każdej z klas betlejemskie światełko pokoju przyniesione przez harcerzy.
Jasełka wprowadziły zebranych w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.