W marcu uczniowie Kacper Wojtysiak z klasy 6a oraz Kuba Banasiewicz z klasy 6b poprowadzili interesujące zajęcia ze sztuk walk. Kacper Wojtysiak reprezentuje boks olimpijski trenując w klubie bokserskim 06 Kleofas AZS AWF Katowice, natomiast Kuba Banasiewicz reprezentuje karate KYOKUSHIN trenując w Michał Krzak Karate. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, ale zarówno Boks olimpijski jak i Karate mogą być doskonałym sposobem na rozwijanie umiejętności, budowanie pewności siebie i utrzymanie zdrowia. Uczniowie pokazywali że każda z tych dyscyplin uczy samodyscypliny, wytrwałości i odpowiedzialności oraz ważne są także umiejętności radzenia sobie z emocjami i kontrolowania agresji.
Trzymamy kciuki za dalsze sportowe sukcesy i dziękujemy za ciekawe zajęcia